Všechny články
Recepty
Strava
Vztahy
Zdraví
Životospráva
Další...
Nemoci

Krotitelé pandemie

Eddie Ramirez, Cari Hausová

Rozměry: 200 x 261 x 7,5 mm
Hmotnost: 341 g
Vazba: brožovaná
Počet stran: 96

Kniha dr. Eddie Ramireze, amerického lékaře, vyhledávaného řečníka a zapáleného vědce, představuje jednoduché postupy k posílení imunity a k boji proti covid-19 a dalším infekčním onemocněním, strategie, jež jsou v dosahu každého z nás.

Autor, vycházející v této publikaci z výsledků skoro tisícovky vědeckých studií, poukazuje na důležitost spánku, zvýšení tělesné teploty, vodoléčby, správného dýchání, optimálního fungování střev, pohybu v přírodě, na slunci a čerstvém vzduchu, zdravého jídelníčku, přiměřené tělesné hmotnosti a řady dalších opatření v oblasti životního stylu a tělesného, duševního i sociálního zdraví.

Dr. Ramirez se spoluautorkou Cari Hausovou se nezabývá očkováním, rouškami, doplňky stravy, sociální distancí nebo karanténami. V bohatě ilustrované knize prezentuje přehlednou, názornou a pro laického čtenáře srozumitelnou formou ve 22 kapitolách jednoduché a dostupné strategie k posílení obranyschopnosti organismu, postupy snadno použitelné v domácích podmínkách, opatření, která mohou mnohým zachránit zdraví – a někdy i život.

AKTUÁLNĚ ZA 155 KČ (SLEVA 40 %)

Objednat knihu