Všechny články
Recepty
Strava
Vztahy
Zdraví
Životospráva
Další...
Nemoci

O časopisu Prameny zdraví

Na vaší cestě k úplnému zdraví vás doprovodí Prameny zdraví, časopis pro zdravou výživu a harmonický životní styl. Zde získáte podložené informace o nejefektivnějších opatřeních, která můžete učinit pro lepší zdraví své i členů vaší rodiny. Informace, které nestárnou!

Redakce časopisu Prameny zdraví spolupracuje s řadou nakladatelství a s několika zahraničními univerzitami, čerpá z prací renomovaných odborníků, prezentuje výsledky stovek vědeckých studií. Naší snahou je pomoci čtenářům zorientovat se v záplavě informací ze světa zdravého životního stylu.

Poradna

V Poradně zdravé výživy se vyjadřují přední evropští a světoví odborníci k často kladeným otázkám v oblasti výživy.

Mýty a omyly

V rubrice Mýty a omyly se snažíme přivádět na pravou míru některé široce rozšířené mylné názory - např. o nedostatečnosti rostlinných bílkovin či nepostradatelnosti masa a mléka pro výživu člověka atp.

Přírodní léčebné prostředky

Neradi běháte s každou maličkostí k lékaři? Chcete se raději léčit třeba česnekem? Poznáte řadu někdy až zázračných účinků běžných i méně běžných potravin (a bylin) a přírodních léčebných postupů. Dozvíte se o nich v rubrikách Přírodní léčebné prostředky a Produkty zdravé výživy.

Zdraví a nemoc

Rubrika Zdraví a nemoc je věnována léčbě civilizačních nemocí. Řešení je velmi často v našich rukou a v našem dosahu. Přetiskujeme zde příspěvky lékařů, kteří se zabývají odstraňováním příčin, nikoliv potíráním příznaků onemocněn.

Partnerské vztahy a komunikace

Chcete - cestou hlubšího poznávání sebe i svého partnera - směřovat k úplnému naplnění vztahu? To, co si přečtete, můžete hned doma vyzkoušet!

Děti a rodiče

Chcete být svému dítěti tím nejlepším přítelem? Radujte se z jeho rostoucí zodpovědnosti a samostatnosti - i z vašich lepších vztahů.

Životní styl a ekologie

Leží vám na srdci životní prostředí? Získáte know-how a hlubší vhled do problematiky. Budete se moci zamyslet nad souvislostmi, které by váš možná dříve ani nenapadly...

Duševní a duchovní zdraví

Chcete fungovat na maximum svých možností? Chcete poznávat, jakou máte jedinečnou hodnotu? Chcete se seznámit s úžasnými biblickými pravdami?

Recepty

V Receptech zdravé kuchyně teorii prověřuje praxe. Chcete se naučit připravovat super zdravá jídla, která potěší vaše oči - dříve než se rozplynou na jazyku? Prověříte si naše oblíbené recepty - a rozšíříte svůj jídelníček.

Celoroční předplatné časopisu Prameny zdraví si můžete za 192 Kč objednat zde.

Vydavatel: Prameny zdraví, o. s., Roztocká 5/44, 160 00 Praha 6 - Sedlec, mobil: 737 303 796,
email: redakce@pramenyzdravi.cz