Všechny články
Recepty
Strava
Vztahy
Zdraví
Životospráva
Další...
Nemoci

NS III Maxov

První prázdninový pobyt v hotelu Maxov v Jizerských horách, který se konal v termínu 4.-11. července, probíhal ve znamení hojné účastí dětí a krásného počasí. Hotel praskal ve švech (celkem nás bylo přes osmdesát) a hosté si užívali vedle bohatého programu i hojnosti jídla, procházek a odpočinku.

K vrcholům programu patřil jistě středeční výlet na Jizerku, do podmanivé přírody vrcholové partie Jizerských hor. Děti navštívily vyhlášenou zoologickou zahradu v Liberci a večer si většina diváků hezky zaplakala u filmu V jednom ohni.

Vzhledem k počasí, které nám maximálně přálo, řada hostů využívala možnosti zchladit se v rybníčku anebo se slunit na trávě. I některé z přednášek probíhaly venku pod slunečníky - vždyť dvěma důležitými body programu NEWSTART je pobyt v přírodě a na čerstvém vzduchu. Užili jsme si jej do sytosti.

Nejmladší účastníci stěží dosáhli jednoho roku, nejstarším bylo přes osmdesát. Dětem se věnovaly tři členky týmu, dospělým zbývajících devět. Všichni (kdo došli) bez rozdílu se však rádi osvěžili při závěrečné sobotní vycházce v průzračných vodách Jedlového vodopádu.