Všechny články
Recepty
Strava
Vztahy
Zdraví
Životospráva
Další...
Nemoci

NS V Maxov

Úsměvy na tvářích účastníků třetího letošního rekondičního pobytu v hotelu Maxov v Jizerských horách nedokázalo vymazat ani chladné počasí a déšť provázený větrnými poryvy. Na konci srpna to zpočátku týdne vypadalo na začátek podzimu, ale mnohým přítomným bylo přesto teplo u srdce.

Pěkná atmosféra, vzájemné poznávání se, spousta nových informací, společné zpívání, humor i výborná kuchyně oblíbeného kuchaře Bédi k tomu přispěly významnou měrou. A komu bylo přesto zima, mohl se zahřát v sauně anebo v perličkové koupeli.

Specifikou tohoto pobytu byl středeční výlet, kdy jsme (místo obvyklého výletu na Jizerku) navštívili Muzeum skla a bižuterie v Jablonci, zámek v Sychrově a Botanickou zahradu v Liberci. Mohli jsme tak nahlédnout do tří různých světů a dozvěděli se mnoho zajímavého o úžasné sklářské historii tohoto kraje, o šlechtickém rodu Rohanů, jehož počátky se táhnou až do 9. století, i o neuvěřitelné různorodosti flóry po celé zeměkouli.

Další pobyt v kraji, který je známý také největší koncentrací rozhleden v České republice - několik z nich jsme navštívili - se vydařil. Odvezli jsme si nová předsevzetí a někteří jistě i chuť vrátit se a znovu užít atmosféry rodiny NEWSTART. Třeba jako paní Mládková, která zúčastnila snad již podesáté. I vy můžete omládnout s pobytem NEWSTART!