Všechny články
Recepty
Strava
Vztahy
Zdraví
Životospráva
Další...
Nemoci

NS VI Horník

Poslední ozdravný pobyt Newstart v roce 2010 proběhl v hotelu Horník na Českomoravské vrchovině. O popularitě pobytů svědčí i to, že jedna rodina se zúčastnila v tomto roce již potřetí!

Hotel Horník nabízí komfortní ubytování a krásnou okolní přírodu, která je vhodná k odpoledním procházkám i projížďkám na kole. I přes relativně chladné a deštivé počasí v prvních třech dnech se dostalo tomuto pobytu od účastníků - na základě vyplněných výstupních dotazníků - vůbec nejlepšího hodnocení ze všech letošních pobytů!

Jedničku s hvězdičkou si zasloužil zejména vedoucí pražské vegetariánské restaurace Country Life Zdeněk Zídek, který nám tentokrát vařil. Program přednášek, masáží a terapií skvěle doplnil svými zamyšleními a hrou na kytaru Petr Adame.

Velikou radost nám udělal mimo jiné těžký kuřák pan Radim, který několik předchozích let úspěšně odrážel manželčiny snahy přivést ho na pobyt. Pak se mu nejen podařilo zhubnout za týden čtyři kilogramy, ale rozhodl se, že se následně zúčastní i semináře odvykání kouření. Podle nejčerstvějších zpráv se mu skutečně podařilo úspěšně absolvovat pětidenní seminář a - již nekouří! Gratulujeme :-)

Sedmi rekondičních pobytů uspořádaných v roce 2010 se zúčastnilo celkem 268 dospělých hostů. Těšíme se, že se s vámi brzy opět uvidíme!