Všechny články
Recepty
Strava
Vztahy
Zdraví
Životospráva
Další...
Nemoci

Chcete být štíhlá a zdravá?

Leden je měsíc novoročních předsevzetí - a pro leckterou ženu tak i měsícem, kdy chce zhubnout. Prameny zdraví mají v tomto ohledu co nabídnout.

Na našich webových stránkách naleznete v rubrice Hubnutí a obezita 147 článků na toto téma - jedná se o špičkové informace, které poskytujeme v rámci naší zdravotně-osvětové činnosti každému zájemci o zdraví zcela zdarma.

Jsme si ovšem dobře vědomi toho, že informace nestačí. Asi 50 % Čechů si dělá novoroční předsevzetí, většina během pár týdnů odpadne, ženy jsou v tomto ohledu navíc ještě méně úspěšné než muži. Zájemci o trvalé zdraví si mohou předplatit náš časopis Prameny zdraví - každé dva měsíce budou tak po celý rok motivováni ke změně.

Ty, kteří si chtějí vyzkoušet ideální zdravý životní styl v praxi, můžeme pozvat na některý z našich rekondičních pobytů. Během několika dnů zveřejníme naši nabídku na rok 2014.

Pražáci a lidé z blízkého okolí mohou pak zavítat na program v našem Společenském centru uprostřed Prahy (nedaleko Můstku a Staroměstského náměstí). Každý týden zde nabízíme řadu zajímavých aktivit. Ty, kteří se své snahy zeštíhlet a svého novoročního předsevzetí ještě nevzdali, zveme na čtvrtek 30. ledna. Od 18.00 hodin zde bude mít (mimo plán) seminář ing. Robert Žižka, šéfredaktor časopisu Prameny zdraví a organizátor rekondičních pobytů NEWSTART, který se problematikou výživy a zdravého životního stylu zabývá již déle než dvacet let. Vstupné dobrovolné.